Auto Diesel Service DBS Szoka

Dla klientów indywidualnych

Dlaczego właśnie my?

Zawsze szybko i skutecznie odpowiadany na potrzeby naszych klientów.

Mamy ogromne 30-letnie doswiadczenie w naprawie Diesla i jego podzespołów.

Jesteśmy jedynym serwisem w Zachodniopomprskim posiadającym autoryzację : BOSCH, ZEXEL, LUCAS, DELPHI, DENSO, MOTORPAL, naprawiamy pompy i wtryskiwacze tych firm oraz YANMAR, VOLVO PENTA, WSK, WZM – posiadamy informację techniczną, dane regulacyjne. Zakładamy oryginalne części, posiadamy najnowsze, zaangażowane technologicznie urządzenia a co bardzo, bardzo ważne posiadamy informację technicznąi dane regulacyjne do pomp wtryskowych i wtryskiwaczy.

Najdynamiczniejszy rozwój technologiczny Dieslaprzypada na lata naszej działalności. Od początku towazyszymy takim markom jak: BMW, MERCEDES, VW, SKODA, MAN, VOLVO, FORD, RENAULT naprawiając pompy i wtryskiwacze do tych samochodów. Począwszy od pomp rzędowych przez rotacyjne mechaniczne, rotacyjne programowalne VP aż do pomp COMMON RAIL i pompowtryskiwaczy. Od wtryskiwaczy z pośrednim i bezposrednim wtryskiem gdzie ciśnienie wahało się od 120-240 bar do wtryskiwaczy CR pracujących pod ciśnieniem 2 400 bar.

Najcenniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie, oni stanowią o jej sukcesie. Możemy się poszczycić, że jesteśmy zespołem od wielu lat niezmiennym a uczniowie odbywający praktyki są po latach bardzo dobrymi pracownikami. Zgoda i zrozumienie w relacjach pracownik – pracodawca jest kluczem do sukcesu.

JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI

Zamawiamy i sprowadzamy części firmy Bosch - kliknij i dowiedz się więcej.

Auto Diesel Service
DBS Sebastian Szoka
Agnieszka Szoka S.C.

Biuro 0048 91 415 02 90
Warsztat 0048 91 415 12 48
e-mail szoka@autobojarski.com.pl

Adres ul. Pomorska 57B, 74-100 Gryfino

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00