Auto Diesel Service DBS Szoka

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości zespołów dieslowskich: Bosch i Delphi

Gwarancja jakości zespołów dieslowskich: Bosch i Delphi

Jest to dwóch najbardziej renomowanych i popularnych producentów części dla przemysłu samochodowego. Nic więc dziwnego, że pragną, by Klienci korzystający z ich części mieli pewność, że serwis, do którego zwrócą się o pomoc z naprawą pojazdu będzie w pełni profesjonalny. Autoryzowane salony producentów są odpowiednio przygotowane by przeprowadzać wszelkie prace naprawcze z gwarancją jakości zespołów dieselowskich.

Delphi
Firma Delphi, producent najnowocześniejszych układów wtryskowych Common Rail, w celu zapewnienia najbardziej optymalnej charakterystyki pracy silnika wysokoprężnego, a jednocześnie spełniającego najbardziej wyśrubowane normy spalin, wprowadził wtryskiwacze CR z kodami parametrów pracy. Od początku tego systemu wtryskiwacze CR Delphi miały nadawane kody.
Wtryskiwacze I generacji miały kody 16 pozycyjne. Najnowsze wtryskiwacze mają generowane kody 23 pozycyjne. Kody podane na wtryskiwaczach są wczytywane do sterownika auta. Zapewnia to prawidłową pracę silnika zarówno co do kultury pracy, osiągów, zużycia paliwa, jak i zgodności z normami spalin.
Nasza firma dysponuje fabrycznymi urządzeniami i oprogramowaniem dającym możliwość, po pozytywnym testowaniu wtryskiwacza, wygenerowania kodu. Prawidłowość kodu wraz z danymi serwisu, w którym został wygenerowany oraz datą naprawy, można sprawdzić na stronie DELPHI pod nazwą Delphi DNA.
W związku z tym jesteśmy jedynym zakładem w Zachodniopomorskim, który posiada autoryzację zarówno w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pomp CR Delphi jak i wtryskiwaczy CR Delphi.

Bosch
Niemiecki producent techniki motoryzacyjnej i przemysłowej opatentował podobne rozwiązanie. Oryginalne wtryskiwacze i pompy Common Rail mają załączone srebrne nalepki z kodem QR oraz numerem identyfikacyjnym naprawy. Wystarczy, że właściciel pojazdu pobierze bezpłatną aplikację na smartfona, a szybko i łatwo sprawdzi wszelkie informacje, które zostały zawarte w nalepce. Znajdują się tam m.in. dane kontaktowe do serwisu, informacje na temat daty naprawy oraz kodu IMA.
Jako autoryzowany serwis Bosch, Auto Diesel Service Tadeusz Bojarski posiada niezbędne uprawienia, by nadawać takie oznaczenia. Oznacza to, że nasi Klienci mogą mieć pewność, że wszelkie naprawy wykonywane są ze szczególną dbałością, przez doświadczonych i przeszkolonych przez producenta specjalistów, przy pomocy specjalistycznych narzędzi oraz zgodnie ze starannie wyselekcjonowanymi procedurami naprawczymi.

Auto Diesel Service
DBS Sebastian Szoka
Agnieszka Szoka S.C.

Biuro 0048 91 415 02 90
Warsztat 0048 91 415 12 48
e-mail szoka@autobojarski.com.pl

Adres ul. Pomorska 57B, 74-100 Gryfino

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00