Auto Diesel Service DBS Szoka

Nasi dostawcy

W naszych działaniach wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania od najlepszych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie produkty znajdujące się w naszej ofercie będą odpowiednim rozwiązaniem i spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania odbiorców. Oferujemy dla warsztatów przedmioty od takich dostawców jak:

  • ROBERT BOSCH – jest to marka, dostarczająca nowoczesne technologie i usługi dla inteligentnych domów, miast, a także zintegrowanej sieci mobilności oraz zintegrowanego przemysłu.
  • DELPHI – ta korporacja jest jedną z największych w branży firm, zajmujących się produkcją części dla przemysłu samochodowego.
  • DENSO – jest to japońskie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe od 1949 roku. Marka wykonuje też elementy dla pojazdów hybrydowych.
  • INTER CARS – jest to największy w Europie Środkowo-Wschodniej importer i dystrybutor zamiennych części do aut osobowych i pojazdów użytkowych.
  • INTER TEAM – to jeden z liderów na rynku dystrybucji części samochodowych w Polsce, działający od 30 lat.
  • WZM-WARSZAWA – zakłady produkcyjne dostarczają części zamienne dla różnego typu pojazdów, producent wykonuje m.in. elementy tłoczące, czy wtryskiwacze probiercze.

Auto Diesel Service
DBS Sebastian Szoka
Agnieszka Szoka S.C.

Biuro 0048 91 415 02 90
Warsztat 0048 91 415 12 48
e-mail szoka@autobojarski.com.pl

Adres ul. Pomorska 57B, 74-100 Gryfino

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00